Vyvolávání duchů

31. května 2011 v 17:23 | MharRrtin€šŠškÁ |  Moje příběhy
Tohle se mi vážně stalo!!! Vám to asi přijde jako blbost (mě teď tky) ale tenkrát sem se fakt bála! Dřív mě vyvolávání duchů bavilo, ale od tý doby sem to už nedělala.

Bylo to asi když sem chodila do 3. třídy a všechno začalo tim že jeden debil od nás ze třídy nepřišel do školy. Jinej kluk řikal že s nim byl den předtim venku a že někde byli a on už šel domů ale ten co nepřišel do školy tam zůstal a ten druhej tam viděl ňákýho chlapa.
Ten den odpoledne měla moje kámoška oslavu narozenin. Když už skoro končila a někdo už odešel a někdo ještě ukecal rodiče aby tam mohl zůstat vyvolávali sme duchy. Potom sme na louce u nich před barákem viděli ňákýho chlapa ve žlutym tričku a zelenejch kalhotách a to samí měl na sobě ten kluk když byl naposled ve škole. Potom sme slyšeli divný zvuky a viděli stíny a mysleli sme si že je ten kluk mrtvej a my že sme vyvolali jeho ducha. Potom sme šli domů a hrozně sme se báli.
Další den ve škole sme zase vyvolávali duchy. Jenomže třem klukům od nás ze třídy to vadilo a řekli to učitelce a ona nám to zakázala, tak sme je šli vyvolávat na záchod. Byla zrovna strašná bouřka a najednou nešel internet a ztratily se všechny ikony z počítače. Taky e nám zdálo že socha co máme ve škole mrkla. Na stěně sme viděli fleky a mysleli sme si že tam předtim nebyli. A kámošce přišla SMS ze skrytýho čísla a bbez textu. Zase sme šli domů a báli sme se. Potom už sme s vyvoláváním duchů přestali a ten kluk pak přišel do školy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama